Концепція

В 2017 році весь світ відзначає 500 — річчя Реформації, яка докорінно змінила історію середньовічної Європи та всього світу.

З цієї нагоди, Указом Президента України № 357/2016 від 26 серпня 2016 року передбачено проведення великої кількості наукових, просвітницьких, благодійних, соціальних та культурно — мистецьких заходів по всій території України. Це дає можливість в повній мірі презентувати перед українським суспільством сутність та служіння євангельських Церков.

В зв’язку з цим, 16 червня 2017 року відбудеться проведення Бізнес-Форуму в рамках масових публічних комплексних заходів під загальним гаслом «Україна — Корея. Фестиваль реформації». Чому Корея? Тому, що Південна Корея, з її блискавичним злетом економіки, науково-технологічного прогресу та всіх соціальних стандартів, є новітнім яскравим прикладом сучасної Реформації суспільства під впливом християнських цінностей.

Цілі бізнес-форуму:

— Проведення ознайомчої зустрічі християн підприємців України та Кореї та налагодження партнерських стосунків між Україною та Кореєю;
— Презентація Асоціації християн підприємців Кореї;
— Привернути увагу українського суспільства до принципів сучасної Реформації Південної Кореї на основі християнських цінностей та впровадження в нашій країні.

CBMC Ukraine