Про Фестиваль Реформації

Фестиваль Реформації

Захід «Україна — Корея. Фестиваль реформації» буде проходити 16 та 17 червня 2017 року на території Палацу спорту за адресою місто Київ, Спортивна площа 1 (вхід безкоштовний).

Програма фестивалю складається із двох частин:

12.00 – 17.00 – Social fest (відкрита територія перед Палацом спорту)
19.00 – 22.00 – Послання надії (арена Палацу спорту)

Social fest – це комплексний денний захід, який буде проводитись на відкритій території, перед Палацом спорту, за такими напрямками: виступи творчих колективів, виставка соціальних служінь, виставка християнських видавництв, художня галерея, безкоштовні дитячі розваги, смачна корейська кухня, розіграш цінних призів. У програмі Social fest приймають участь лауреати пісенних фестивалів та телевізійних програм, дитячий клуб “Суперкнига”, музичні молодіжні гурти. Для дітей будуть працювати зони активного відпочинку та аніматори, також усім бажаючим можна буде продегустувати смачну національну їжу відомих корейських ресторанів та інше.

Послання надії – це вечірній захід, який буде проходити на внутрішній арені Палацу спорту. У програмі заходу буде музична частина, слово настанови та свідоцтво від корейського спікера пастора Джона про глибинні причини “Корейського економічного чуда” а також молитва за зцілення. Запрошуємо всіх бажаючих, будемо раді бачити кожного! Зміна особистого життя – це основа переміни для цілої країни!

Рейтинг
CBMC Ukraine